Закрити
Немає облікового запису - зареєструйтесь
Забули пароль?
Закрити

Закрити
Кошик0
Пошук
Кабінет0

Контрактне виробництво

Контрактне виробництво (Private Labelє одним з напрямків бізнесу компанії ТОВ «Фарм-Консалт». Маючи багаторічний досвід виробництва продуктів спортивного харчування, спеціалізованих продуктів і дієтичних добавок, а також продажу цих товарів, ми успішно співпрацюємо з багатьма фірмами та організаціями в Україні та за її межами, випускаючи продукцію під їхньою торговою маркою.

 

Ми пропонуємо великий асортимент по виробництву продуктів, які випускаються в капсулах, таблетках, стіках, саше, рідкі форми продукції. Виконуємо грануляцію продуктів. Різноманітні варіанти фасування: банка різного об’єму,  блістера – ALU/PVHALU/ALU різних форм.

 

Ми фасуємо нашу продукцію в полімерні мішки вагою від 0,2 кг до 5,0 кг, пакетики різних розмірів вагою від 1,0 г до 100,0 г, пластикові банки і контейнери, блістери різних форм і розмірів, які потім вкладаються в картонні коробки і транспортуються в будь-якому виді транспортної упаковки.

 

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до наших партнерів і пропонуємо допомогу в підготовці, реєстрації та оформленні необхідних документів. Гнучка система роботи і налагоджена логістична система дозволяють нам виконувати як великі, так і дрібні замовлення, дотримуватися договірних термінів поставок і підтримувати гнучку цінову політику. 

 

Наша компанія має великий досвід роботи з морськими, авіа та контейнерними перевезеннями. Якщо у вас виникли питання, пов'язані з Private Label, не соромтеся задавати їх, і ми будемо раді надати вам більше інформації.


Контакти для зв'язку: +380 96 093 01 23 - Олександр

                                      aleks017620@gmail.com


Закрити
Онлайн курсы IT